cze

10

Tablice na zloty/gadżety tłoczone

tablice na zloty łódźtablice na zloty Tabliczki aluminiowe z wytłoczonym imieniem, sylwetką zwierzęcia, nazwą firmy czy organizacji to tylko kilka przykładów możliwości trwałego, estetycznego oznaczania lub upamiętniania różnych okazji.

Tabliczki tłoczone na różne okazje

Poszukujesz niestandardowego prezentu na 40-te urodziny przyjaciela? Chcesz podpisać szafki w szatni klubowej, albo kojec swojego ukochanego psa? Każdy z tych pomysłów możemy przekształcić w rzeczywistość, wykonując dla Ciebie jedną lub cały zestaw tłoczonych tabliczek z aluminium.

Wykonujemy eleganckie, wielokolorowe tablice na zloty, tabliczki z podpisami, z zabawnymi hasłami, z prostą grafiką w wielu dostępnych kolorach, kształtach i wymiarach.

Jakość za przystępną cenę

W produkcji tablic specjalizujemy się od 20 lat, dlatego do perfekcji opanowaliśmy ich tworzenie, minimalizując tym samym koszty wyrobów i materiałów. Zamawiając tablice na zloty, tabliczki imienne i inne tego typu produkty w naszej firmie otrzymujesz najwyższą jakość za najniższą możliwą cenę.

Poszukujesz estetycznych, trwałych tablic na zlot motocyklistów lub pasjonatów starych samochodów? Zamów je w naszej firmie. Czekamy na Ciebie w mieście Łódź!

  

WP_20150625_002

 

 

 

 

WP_20150527_001

 

 

 

 

 

DSC00198

ontario niem.

DSC00171

 

 

 

 

 

mot.zabytkowy

 

 

 

 

 

 

zabytkowa 2

 

 

 

 

 

auto zabytkowe 33 x 10,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabliczka na cmentarz dla psów.

 

 

 

 

 

  Tablice tłoczone i nalepiane. Wzór frezowany na indywidualne życzenie klienta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Tabliczki imienne tłoczone.

 

 

 

 

 

 

 

 

Imienn

 

 

 

 

 

 

DSC00260

 

 

 

 

 

 

 

 

Gadżety firmowe tłoczone.

DSC00178

 

 

 

 


DSC00174
DSC00226 DSC00233 kia w-wa Tab.Lodz IMG292 Obraz 193 SiS Auto DSC00005

sty

9

Tablice USA Stanowe

Stany Zjednoczone fascynują nas od bardzo dawna, stanowiąc nieokreślony cel planów wyjazdowych czy też symbol marzeń o sukcesie finansowym i wolności. Pasjonatom kultury i tradycji amerykańskich oferujemy kolekcję obejmującą tablice stanowe USA, które mogą udekorować pokój lub salę klubową.

Tablice idealne do stylizowanych wnętrz

Kultura amerykańska coraz częściej staje się inspiracją do tworzenia wystroju stylowych pubów, restauracji czy innych lokali rozrywkowych, serwujących dania, muzykę czy produkty w stylu zza oceanu. Nasze tablice stanowe to doskonały sposób na urozmaicenie wystroju wnętrza i podkreślenie jego amerykańskiego klimatu.

Oferujemy zróżnicowany asortyment

Nasze tablice z symboliką amerykańskich stanów to szeroki wybór możliwości, od słonecznej Kalifornii, po surowe i górzyste Kolorado. Wzory wykonujemy z tłoczonego aluminium, urozmaicając je kolorowym i trwałym nadrukiem UV.

Poszukujesz pomysłu na prezent lub dekorację wnętrza? Odwiedź naszą firmę na peryferiach miasta Łódź i ustal szczegóły zamówienia.

Czekamy na Ciebie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykonujemy również modyfikacje wzorów już gotowych wedle życzenia klienta !!  Dla p. Marka fana piłki nożnej i klubu Ceramika Opoczno !!

 

 

 

lip

10

Godła

Godło tłoczone metal

 

 

 

 

 

 

 

 

Godło PCV wykonane w technice wydmuchiwania

lip

10

Ramki do tablic kwadratowych

lut

18

Tablice w formacie USA

Samochody zza oceanu są dziś powszechnym widokiem na polskich ulicach. Jednak stosowanie innych niż europejskie standardów produkcyjnych sprawia, że często wymagają one tablic rejestracyjnych o innych wymiarach. Nasza firma z siedzibą w mieście Łódź oferuje tablice w formacie USA z przypisanym Ci urzędowym numerem.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania

Tablice rejestracyjne często towarzyszą pojazdowi przez cały okres jego funkcjonowania, dlatego powinny wyróżniać się wysoką trwałością materiałów. 20-letnie doświadczenie naszej firmy stanowi gwarancję, że wykonane przez nas produkty spełnią te warunki, sprawdzając się nawet przy intensywnej eksploatacji pojazdu.

Wykonujemy tablice w formacie USA zawierające wskazane przez Ciebie informacje zarówno niezbędne na polskich drogach, jak i na potrzeby innych krajów.

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o swoich klientów, dlatego wraz z naszym produktem zyskasz też:

  • trwałość i niezawodność materiałów,
  • precyzyjnie odwzorowane standardy wymiarowe,
  • trwałe wykończenie powierzchni,
  • precyzyjne wykonanie z dbałością o detale,
  • niską w stosunku do jakości cenę.

Sprowadziłeś samochód z USA? Masz problem z dopasowaniem tablic rejestracyjnych? Złóż zamówienie, a wykonamy je dla Ciebie!

   Tłoczymy tablice w formacie USA z dowolnym wzorem bądź napisem. 

tablice w formacie usa łódź

wzór nr 1 jednorzędowa

(może być z krótszym paskiem )

 

 

 

tablice w formacie usa

wzór nr 2

 

 

 

 

Wzór nr 3

wzór nr 3 (równe wysokości czcionki)

 

 

 

 

 

 

Wzór nr 4

wzór nr 4 (czcionka polska)

 

 

 

 

 

 

AGO_usa z niem czcionką

wzór nr 5 (czcionka niemiecka)

 

 

 

 

Tablica USA wykonana metodą mieszaną, tzn tłoczenia i nalepiania.

wisconsinkentucky

DSC00258

WP_20131212_001

Clifornia innaŚlubna California usa Ilinoii-hawaiiAGO_tablice_nietypowe_ontario

 

 

lut

18

Piktogramy/znaki

lut

18

Instrukcje p.poż i ogólne na PCV

lut

18

Znaki na płycie fotolumiescencyjnej i przylepnej

lut

18

Ramki motocyklowe i motorowerowe

ramki motorowerowe łódźMotocykle i motorowery są dziś coraz popularniejszym środkiem komunikacji, ale podobnie jak samochody wymagają rejestracji i zgodnych przepisami ruchu drogowego tablic. Do ich wygodnego montażu i zarazem estetycznego wykończenia niezbędne są ramki motorowerowe, produkowane w naszej firmie.

Wysoka jakość produktów

W produkcji tablic i ramek specjalizujemy się już od dwóch dekad, dlatego wybierając nasze modele otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości trwałych materiałów i szczegółowych wykończeń. Oferowane przez nas ramki motorowerowe dostosowane są wymiarami do obowiązkowych tablic zapewniając łatwy i trwały montaż na każdy modelu pojazdu.

Co nas wyróżnia?

Naszym atutem jest doświadczenie, dzięki któremu nie tylko doskonale znamy rynek i jego potrzeby, ale też opanowaliśmy nowoczesne technologie i wyposażyliśmy park maszyn sprzyjający produkcji na najwyższym poziomie. Gwarantujemy Ci:
• wysoką jakość wykonania każdego wzoru,
• produkcję zarówno pojedynczych ramek, jak i ilości hurtowych,
• możliwość dodatkowych nadruków na ramce.

Odwiedź siedzibę w okolicy miasta Łódź lub zadzwoń i dowiedz się więcej o naszych produktach!

 

lut

18

Ramki do tablic amerykańskich

Ramki kwadratowe i pod tablice USA.

Tablice rejestracyjne są obowiązkowym wyposażeniem każdego samochodu, jednak wymiary i kształty tych tablic są różne, dlatego wymagają też innego systemu mocowania. Potrzebujesz ramek do tablic amerykańskich? Znajdziesz je w naszym sklepie!

Znormalizowane kształty i wymiary

Tablice amerykańskie różnią się od tych obowiązujących w Polsce zarówno kształtem, jak i rozmiarami, dlatego dopasowując je do swojego samochodu potrzebujesz specjalnych systemów mocowań i odpowiedniej ramki. Jako specjaliści w produkcji i sprzedaży oferujemy ramki do tablic amerykańskich spełniające standardy wymiarowe, dzięki czemu doskonale sprawdzą się, jako oprawa i mocowanie w Twoim samochodzie.

Gwarantowane korzyści

Wybierając nasze ramki do tablic amerykańskich możesz liczyć na:

  • standardowe, znormalizowane wymiary dopasowane do tablic,
  • estetyczne wykonanie z dbałością o szczegóły,
  • trwałe materiały, sprawdzające się podczas wielu lat eksploatacji samochodu,
  • atrakcyjne ceny, adekwatne do jakości.

Sprowadziłeś samochód zza granicy i potrzebujesz specjalnych ramek? Odwiedź Łódź, lub zajrzyj na stronę internetową, a u nas kupisz potrzebne modele.