O Firmie

Tablice to praktyczny i trwały sposób oznaczania nie tylko pojazdów, ale również parkingów, budynków o konkretnym przeznaczeniu, numerów adresowych posesji i innych tego typu miejsc. Nasza firma oferuje Ci atrapy tablic rejestracyjnych na zamówienie, ramki do tablic rejestracyjnych i wiele innych oznaczeń.

Dlaczego my?

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku produkcyjno-handlowym od ponad 20 lat, dzięki czemu dziś możemy pochwalić się dużym doświadczeniem oraz bogatym asortymentem, który systematycznie rozszerzamy od początku działalności. W praktyce stosujemy nie tylko najlepsze materiały, ale też nowoczesne technologie, dzięki którym atrapy tablic, ramki tablic rejestracyjnych i inne produkty wyróżniają się wysoką trwałością oraz estetyką wykonania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poza atrapami tablic rejestracyjnych do polskich pojazdów, produkujemy również tablice ozdobne, tabliczki informacyjne oraz rozmaite ramki na tablice rejestracyjne zarówno na potrzeby większego komfortu właścicieli pojazdów, jak i w celach reklamowych.

Atrapy tablic rejestracyjnych do każdego pojazdu

Nasza firma oferuje atrapy tablic rejestracyjnych na zamówienie zarówno dopasowane do polskich samochodów, jak i tablice w formacie USA – jedno i dwurzędowe, z napisem wykonanym czcionką polską lub niemiecką, z dodatkowymi napisami i grafiką, w jednym lub wielu kolorach.

Ramki do tablic z dowolnym nadrukiem

Mocowanie tablic rejestracyjnych bardzo często wykonywane jest za pomocą specjalnej ramki, która stanowi idealne miejsce do umieszczenia na niej reklamy Twojej firmy lub innej ważnej informacji. Wykonamy dla Ciebie ramki do tablic rejestracyjnych w wielu rodzajach i z dowolnym, wybranym przez Ciebie nadrukiem. W ofercie posiadamy:

  • tradycyjne ramki do polskich tablic rejestracyjnych,
  • ramki na tablice rejestracyjne amerykańskie,
  • ramki do tablic o kwadratowym formacie,
  • ramki do tablic motocyklowych i motorowerowych.

W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji graficznych stanowiących przykład możliwości, jakie możesz wykorzystać do promowania swojej firmy, albo do nadania swojemu pojazdowi indywidualnego charakteru.

Inne produkty w naszej ofercie

Atrapy tablic i ramki tablic rejestracyjnych to nie jedyne produkty, jakie posiadamy w ofercie. U nas możesz zamówić wiele wzorów tłoczonych tabliczek o szerokim przeznaczeniu, wykorzystywanych zarówno do oznaczania czy przekazywania informacji, jak i w celach dekoracyjnych. Proponujemy Ci miedzy innymi:

  • tablice posesyjne w wielu kolorach i formatach,
  • tablice parkingowe ogólne i specjalnego przeznaczenia,
  • tablice informacyjne i reklamowe metodą sitodruku, tłoczenia i nalepiania,
  • tablice ślubne,
  • tablice dedykowane, o specjalnym przeznaczeniu,
  • tablice stanowe USA.

Proponujemy Ci również szeroki wybór znaków BHP i p. poż. z aluminium, PCV, piktogramy i znaki na płycie fluorescencyjnej oraz przylepnej wykonywane na specjalne zamówienie.

Potrzebujesz tablic w jednej z wybranych form i o konkretnym przeznaczeniu? Zadzwoń do nas i ustal szczegóły zamówienia!

ramki do tablic rejestracyjnych